РЕЗЕРВИРАЈТЕ
Вила Зана, Полошки бисер!

Мит, уметност, атмосфера.

ХОТЕЛ НА ПРЕКРАСНА ЛОКАЦИЈА СО ВПЕЧАТЛИВА ГЛЕТКА НА САМИОТ ХОТЕЛОТ И НА ТЕРАСАТА КАДЕ СЕ УСЛУЖУВААТ ГОСТИТЕ.

Вила Зана е прекрасен ресторант и хотел лоциран во средина со неодолива природна убавина.

Ако го посетите нашиот ресторант, вие ќе бидете фасцинирани од прекрасната природа и гостопримлива средина. Преку професионален тим, ние ви овозможуваме да се чувствувате удобно како во вашата куќа и да ја вкусите нашата храна. Нашиот персонал е 24 часа на ваша услуга за да ви обезбеди се што ви треба!

W E L C O M E

1 2 3

ДОБРЕДОЈДОВТЕ

 • грижа
 • шарм
 • традиција
ПЕРФЕКТНА
ексклузивна
УСЛУГА

Топло гостопримство!

Соби кои даваат живот и овозможуваат да се чувствувате удобно!

Во Вила Зана,

УБАВИНАТА И ВКУСОТ ГИ РАЗБУДУВА СИТЕ ВАШИ СЕТИЛА!

1 2 3

ПОЈАДОК

 • појадок
 • ресторан
 • тераса

НАСТАНИ И НОВИТЕТИ

 • Свечено отворање

  01 Декември 2021

  Вила Зана е официјално отворена

 • Свечено отворање

  01 Декември 2021

  Вила Зана е официјално отворена

клиенти

 • Нашиот омилен хотел!
  Johny - December 2021

  Секогаш сакам да се вратам да одмарам во ова место, барем за неколку дена, бидејќи ми дава чувство на неопислива удобност. Ова е една од ретките места каде доаѓам со задоволство. Начинот како ме третираат во Вила Зана ме прави да се чувствувам посебно и секогаш имам желба за да се вратам повторно!

 • Нашиот омилен хотел!
  Jimmy - December 2021

  Прва препорака што би ја дал на секој што ќе ме праша за хотел или ресторан. Не би издвоил некоја услуга. Храната, гостопримството, хотелот, удобноста, СПА услугите и се останато се од висок стандард.

 • Нашиот омилен хотел!
  Johan - December 2021

  Вила Зана ми има оставено впечаток од првата посета. Често доаѓам, особено во моменти кога се чувствувам дека имам потреба да се опуштам и да направам кратка пауза. Совршен СПА третман, па затоа се чувствувам како што треба.

ПОВЕЌЕ
информации

За да добиете повеќе информации, ве молиме пополните го формуларот и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

PRIVACY STATEMENT